AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
+90 543 670 08 76​⁠​

Sosyal Medyada Biz}

ÜCRETSİZ KEŞİF ve FİYAT SORMA

Ücretsiz keşif; Fiyat teklifi almak üzere yapımına karar verilmiş işlere ücretsiz keşif hizmeti verilmektedir. Binalara ait işlerle ilgili ücretsiz keşfi bina yöneticisi tarafından istenmelidir. Yöneticilerin haberi olmaya işlere ücretsiz keşif yapılmamaktadır. Özel mülk sahibi kişiler; kendi işlerine ait teras kapama işi veya çatı tamiri veya çatı kaplama ile ilgili işlere ait ücretsiz keşif isteyebilir.

Telefonla Fiyat Sorma veya işle ilgili Danışmanlık; için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Mümkün olduğu kadar sorulan sorulara doğru ve net cevaplar vermeye özen gösterilmektedir. Özellikle siz sayın müşterilerimizden ricamız; fiyat analizi yapmak, iş öğrenmek veya işin niteliğini öğrenmek gibi hususlarda ücretsiz keşif yerine Karadeniz Çatının ücretsiz telefon danışmanlığını kullanmanızdır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden mail gönderebilirsiniz.

Mail İçin

Mailinizde konuyu izah etmeniz; örneğin tahmini çatı m2’si,  çatının tahmini yaşı, gibi genel bilgiler verilirse mail olarak size cevap verilecektir. Mailde adres ve telefon numarası olmasına dikkat edilmelidir. Telefon numarası olduğunda anlaşılmayan konular telefonla sorularak daha net doğru cevaplar verilebilmektedir.

Ücretli keşif; Henüz yapımına karar verilmemiş veya ne zaman yapılacağı belli olmayan işlerle ilgili ücretsiz keşif istenmemelidir. Çünkü Karadeniz Çatı keşif uzmanı her bir keşif için zaman (en az iki saat) ve yol (en az 20 km gidiş-geliş) masrafı yapmaktadır. Bu nedenle böyle durumlarda Karadeniz Çatıdan telefonla ücretsiz bilgi alınabilir veya mail göndererek cevap alınabilir.

Villa, dubleks, tripleks veya çok katlı bina yapımı:

Her türlü yeni çatı yapımı ve yaptırmak istediğiniz villa, dubleks, tripleks hatta çok katlı bina yapım işleri için Karadeniz Çatı (temelden çatıya kadar) taşeronluk hizmeti vermektedir. Yaptırmak istediğiniz inşaatla ilgili her türlü teknik çalışma yapılmakta ve tecrübeli mühendislerimizden yararlanabilirsiniz.

Çatı Ustası

Mevlüt KAŞIK

+90 543 670 08 76​⁠​
09 Haziran 2017
1.286 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


ARGİŞ BİLİŞİM