AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
+90 543 670 08 76​⁠​

Sosyal Medyada Biz}

Kalite Politikamız

Tamamen topluma ve ulusal ekonomiye katkıda bulunan, çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde saygın ve kalıcı bir kuruluş için; firmamız öncelikle %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiştir.

Varlığımızın vazgeçilmez koşulu, değişen rekabet şartlarına uyarak, müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri geliştirip, sunmak ve tercihlerini firmamıza yöneltmektir.

Uzman kadromuz, faaliyet alanımızda, İş veren ve işçi güvenliği yönetmeliği çerçevesinde, Çalışanlarımızın güvenlik ve performansını sürekli iyileştirmek ve geliştirmek için gerek personelimizin eğitimi ile gerekse kalite yönetim sistemi dahilinde gerçekleştirilen verilerin analizleriyle çalışmalarını devam ettirmektedir.

Tedarikçilerimiz ile işbirliği ve güven içinde çalışarak, maliyetimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak kalite politikamızın diğer unsurudur.

Hepimizin görevi, tüm çalışanlarımızın katılımı ile, topyekün kalite bilincini benimsemek, uygulamak ve bütün davranışlarımızda sergilemektir


ARGİŞ BİLİŞİM