AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
+90 543 670 08 76​⁠​

Sosyal Medyada Biz}

Eskişehir Bahçe Kapıları

Site, iş yeri veya müstakil evleriniz ayırt etmeksizin her yapıda kullanılabilen Otomatik Bahçe Kapısı; yana kayar motor sistemleri ile üretilmektedir. Her mevsimin kendine has hava koşullarından etkilenmeden, aracınızdan inmeden giriş çıkışlarınızı sağlayabilen Otomatik Bahçe Kapıları, giriş çıkış yoğunluğunun fazla olduğu yapılarda rahatlık ve konforı sağlarken müstakil yaşam alanlarınızda güvenliği sağlayan önemli farkörlerden birisidir. Uzaktan kumandalı el vericileri çoğaltılarak birden çok kişinin bağımsız kullanımı mümkün olan Yana Kayar Otomatik Bahçe Kapılarında, istenilen bireyler dışında sizden habersiz giriş çıkışlar yapılmasını engellemektedir.

Kişisel zevklerinize göre; ahşap, ferforje veya alüminyumdan üretilebilen Otomatik Bahçe Kapılarında büyüklüğü ve ağırlığına göre Yanan Kayar Bahçe Kapısı Motorları kullanılmaktadır. Bu motorlar; Otomatik Kapıların otomasyonu sağlamaktadır. Otomatik Bahçe Kapısı; 400,800 ve 1200 kg’a kadar ağırlığa ulaşabilen kapı modellemelerine göre özel olarak tasarlanmış güçteki Yana Kayar Bahçe Kapısı motorları kullanarak, kapı üzerine döşenen kremayar dişliler yardımıyla açılıp kapanmaktadır. Kapı boyutu ve ağırlığı göz önünde bulunarak üretilen Otomatik Bahçe Kapısı motorları, monofaze elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Açılıp kapanma hızı ortalama 0,4 m/sn’dir.

Otomatik Bahçe Kapılarında opsiyonel olarak sunulan ayrıcalıklardan birisi de; Yana Kayar Bahçe Kapıları motorlarında otomatik kapanma fonksiyonudur. Giriş çıkışlarınızda ikinci bir komuta gerek kalmadan otomatik olarak kendini kapatan Otomatik Bahçe Kapıları sayesinde kapınızın açık kalma olasılığı kesinlikle kalmazken, sizde gözünüz arkada kalmadan yolculuğunuzu rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik kapanma süreleri tercihleriniz doğrultusunda ayarlanabilmektedir. Otomatik kapanma sürelerini etkileyen en önemli faktör ise Otomatik Bahçe Kapısının kullanıldığı yapıdır. Yapının beşeri şartları göz önünde bulundurularak ön görülen süre zarfı belirlenerek otomatik kapanma süreleri belirlenmektedir.

 Yana Kayar Bahçe Kapılarının hareketi esnasında herhangi bir sıkışma, takılma gibi sorunlar çıkmaması adına sistem emniyet fotoselleri ile donatılarak tam güvenli bir uygulama yapılmaktadır. Olası bir sıkışma durumunda da termin röle sistemi kurularak, sisteme herhangi bir deformasyona sebep olması önlenmektedir.

Döner Kapı

Giriş çıkışların yoğun yaşandığı; iş yerleri ve kamu alanları gibi yerlerde kullanılan döner kapılar ilk defa 1881 yılında iç mekandaki mevcut ısıyı korumak için patentlenmiştir. Sayısız avantajlara sahip Döner Kapı Sistemleri, sessiz çalışmasının yanı sıra hava sirkülasyonunu da engelleyerek iç mekanın ısısının sabit kalmasını sağlar. Döner Kapılar, dışardan gelebilecek toz ve atıklarıda engellemektedir.

Genellikle kurumsal veya özel iş yerlerinde kullanılan Döner Kapılar; manuel ve otomatik olmak üzere iki türde yapılabilmektedir. Giriş çıkış yoğunluğunun yüksek olduğu yerlerde kullanım açısından kolaylıklar sağlayan Döner Kapılar, bina estetiğine uygun olarak tasarlanmakta ve prestijli bir görüntü sağlamaktadır. Siber A.Ş. özel üretim Döner Kapılarının sunduğu bir çok ayrıcalıklarla çok fonsiyonel oluşları sebebiyle tercih edilmketedir. Isı, ses, toz gibi dış etkenlere karşı sağladığı yüksek verimli izolasyon kapesitesiyle teknik açıdan binalarınızda bütünlük sağlarken, şık görüntü ve renk seçenekleriyle estetiğinide bütünleyici özel bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Döner kapılar genellikle üç veyahut dört kanatlı olmaktadırlar. Kanatlarının cam oluşu giriş çıkış yapan bireylerin birbirini görebilmesi için düşünülmüştür.

Manuel Döner Kapılarda; dönen kanatlara yerleştirilmiş kollar yardımıyla kas gücü uygulanarak giriş çıkışlar sağlanırken Otomatik Döner Kapılarda; giriş ve çıkış yönlerinden bulunan ototmatik sensörler Döner kapı motoruna uyarı göndererek hareket sağlanmaktadır. Döner kapılar standart olarak bir hız kontrolüne sahip olduğu için olası bir kaza veya yaralanmanın önünen geçilmektedir. Otomatik Döner Kapılarda bulunan güvenlik sensörleriyle yine olası bir kaza riski algılandığında Döner Kapı otomatik olarak durbilmektedir.

Genellikle saat yönüne doğru dönüş yapabilecek şekilde tasarlanan Döner Kapılar; trafiğin soldan aktığı bazı ülkelerde saat yönünün tersine bir mekanizma ile hareket ederken, sadece İngiltere’de çift yönlü Döner Kapı Mekanizmaları ile çalışan Döner Kapı Sistemlerine rastlamak mümkündür.

Fotoselli Kapı

Otomatik kayar kapı sistemleri arasında günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız kapı sistemi olan Fotoselli Kapılar, son erece konforlu ve uzun ömürlüdür. Modern yapıların yanı sıra eski binalarda da kullanım açısından estetiği bozmadan kolaylık sağlayan Fotoselli Kapı Sistemleri, özellikle sürekli giriş çıkışın yaşandığı büyük ve kurumsal binalarda çok sık tercih edilmektedir. Teknolojinin hayatımıza sağladığı bir çok kolaylıktan birisi olan Fotoselli Kapılar tamamen endüstriyel üretim olup; Siber‘in yıllardır süre gelen bilgi birikimi, imal ettiği kusursuz mekaniği ve mühendislik harikası son teknoloji ekipmanlarla üretilmektedir. Pek çok kullanım kolaylığı nedeniyle tercih sebebi olan, kırılmaz özel yapısı ve uzun ömürlü kullanımı ve estetiği bir arada barındıran hayatınızı kolaylaştıracak Fotoselli Kapı Modelleri size akılcı çözümler sağlamaktadır.

Kullanılan alanı, yapınızın mimari özellikleri ve yapısı gereği bir çok farklı opsiyonda üretimi yapılan Fotoselli Kapı Modelleri ile her ortamda geçiş kolaylığı sağlanmaktadır. Girişlerde kullanılabilediği gibi iç mekanlarda da kullanılabilen Fotoselli kapılar, kolay geçiş imkanı sağlamaktadır. Kullanılacağı alana göre bir çok çeşidi bulunan Fotoselli Kapılar; tek, çift kanatlı ve Teleskopik Fotoselli Kapı olarak çeşitlenmektedir.

Daha dar alanlar için geliştirilmiş Tek Kanatlı Fotoselli Kapı; ortam müsaitliğine göre tek tarafa açılmaktadır. Özellikle iç mekanlarda kullanım kolaylığı ile tercih edilirken, ortama daha prestijli bir görüntü katmaktadır. İkinci ürün Grubu ise Çift Kanatlı Fotoselli Kapıdır. İki yana açılarak daha çok büyük bina, market, hastane, alışveriş merkezi, iş yeri gibi giriş çıkışın gün içinde yoğun olduğu ve birden çok kişinin aynı anda giriş çıkış yapabilmesi için geliştirilmiştir. Dar alanlarda daha geniş geçiş imkanı sağlayabilen Teleskopik Fotoselli Kapılar tek veya iki yana açılma özelliği ile mekanın boş alanına uygun bir şekilde uygulanabilmektedir.

 

Gittiğimiz her yerde çok sık karşılaştığımız Fotoselli Kapı Sistemleri, bulunduğu mekana prestij sağlarken, giriş çıkışlarda geniş geçiş imkanlarıyla bir çok kolaylık getirmektedir. Her yapıya uygulanabilen Fotoselli Kapı; yapınızın şartlarına göre özel tasarlanarak uygulanmaktadır.

 

09 Haziran 2017
6.651 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Esin Mutlu dedi ki:

    Bahce demir kapaklarinizin resimlerini yollarmisiniz… ici gozukmeyen surgulu otomatik ve kucuk kapi si olan
    Saygilar
    Lutfen what’s up a ekleyin
    05320575123

BİR YORUM YAZIN


ARGİŞ BİLİŞİM