AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
+90 543 670 08 76​⁠​

Sosyal Medyada Biz}

Dış Mekan Aydınlatma Hizmeti

Bahçe veya teraslarınız yaz günlerindeki ikinci oturma odanızdır. Kullanılacak doğru aydınlatmalar ile gün batımından sonra da bu oturma odasının keyfini sürebilirsiniz.

Genel Aydınlatma

Bahçenizde veya terasınızda doğru aydınlatmalar kullanarak sizlerde kendi düş bahçenizi yaratabilirsiniz ! Geniş ürün yelpazemiz ile düş bahçelerinizin tasarımına ortak olmak isteriz. Sevdiğiniz ayrıntıları renkli aydınlatmalar kullanarak ön plana çıkarabilir, set üstü aydınlatmalar ile ortama loş ışık sağlayabilir, renkli ve dekoratif solar aydınlatmalar ile bahçenizi veya terasınızı renklendirebiliriz.

Güvenlik Işıkları

Eve gidiş yolunuzu aydınlatarak misafirlerinize aydınlık ve dostane bir şekilde ‘hoş geldiniz ‘ diyebilirsiniz.

Dış mekanda özellikle ön kapının yan duvarlarında ve basamaklarda aydınlatma kullanmanızı daha güvenli bir ortam sağlanması açısından şiddetle tavsiye ederiz.

Dış Mekan Armatürlerinin Kurulumu

Yeterli ve doğru aydınlatmalar kullanılarak aydınlatılmış bir giriş, karşısındaki insanda güven uyandırır.

Bu güveni sağlayacak dış mekan armatürlerinin kurulumu alternatif bir çok yolla yapılabilir; var olan bir güç kaynağının üzerinde, yeraltına gizlenebilen güç kaynağı eşliğinde veya duvar kenarlarına monte edilerek kullanılabilir. Özellikle, sensörlü aydınlatmalar ile elektrik tasarrufu sağalayarak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz !

28 Ocak 2019
1.876 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


ARGİŞ BİLİŞİM